.

.

Џон Луис Дома 12in. Длабоко Едноставност Организатор -3 Фиоки (8in. Длабоко) Црвена Махагони Заврши

Џон Луис Дома 12in. Длабоко Едноставност Организатор -3 Фиоки (8in. Длабоко) Црвена Махагони Заврши

мислење на клиентот:

DEN 3685.44
Достапност
Во достапна форма

Цврсто Дрво 12 инчен длабоко вентилирани полици овозможува до 20ft од вкупно полица простор. 6ft, 8ft, и 10ft конфигурациски опции.Сè Вклучени.Вклучува три - 6in.длабоко фиоки.Цврсто Дрво Облека Барови обезбеди до 10ft на бесење.Фиоки вклучуваат чувствува наредени фиока дното со мека блиску топката имајќи фиока глајд модели.На 12in.Длабоко Едноставност Организатор со 3 - 6in.длабоко фиоки дава многу разноврсна складирање потреби при додавање разлика на вашиот простор.Ова мора да имаат плакарот систем ви дава функционална и атрактивни плакарот сте секогаш сакаше.. Многу отворена полица за складирање во комбинација со приложена складирање.Оваа целосна плакарот систем е направена од 100% цврсто дрво кој цврсто дрво облека решетки, а 6ft.високи додаток кула со прилагодливи полиците и фиока со мека блиску целосна екстензија топката имајќи глајд модели и се чувствува наредени фиока bottoms.Овој систем работи во просторот 10-метри широк или помалку и ви дава до 20ft.на полица простор и 10ft.виси простор со 3 конфигурација опции да изберете од.Оваа плакарот систем ви дава функционална и атрактивни плакарот сте секогаш сакаше.Донесат убавината на вистинско дрво во вашиот простор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите