.

.

Свадба чевли клипови, Organza чевли клипови, Булчински чевли клипови, Булчински чевли шарм, Кристал Бисер чевли клипови, Свадба чевли за невестата, чевли клипови за пум

Свадба чевли клипови, Organza чевли клипови, Булчински чевли клипови, Булчински чевли шарм, Кристал Бисер чевли

мислење на клиентот:

DEN 516.00
Достапност
Во достапна форма

♥ Состојба : Нова ♥ Материјал : Чипка, Кристал ♥ Количина : 1 пар ( Само Чевли Клип , Не Чевли ) ♥ Applique Големина : 4.8" X 3.3" ( во најширока поени ) ♥ Детали : во Прилог на еден мал метален клип на задната страна ♥ Како што е обичај цел, сите објекти треба да бидат внимателно избрани пред цел.Поради природата на овие објекти, освен ако тие да пристигнат оштетени или неисправни, јас не може да го прифати враќа за прилагодено нарачки *** ПРЕВОЗОТ *** ♥ Рака направи-да-цел во нашето студио - ве молиме овозможи 3~5 работни дена за да го направи за вашата цел да се рачно изработени специјално за вас. ♥ Времето на испорака - Тоа трае околу 10-20 дена за да ги испратите сите предмети преку препорачана пошта услуга од јужна Кореја. ( pls се провери мојата превозот политика) за невестата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите