.

.

Junkin 2 Парчиња Легура Кристално Чевли Шарм Синџир Метал Стил Чевли Синџир DIY Чевли Шарм Синџир за Чевли за Жени, Девојки Сандали и Секојдневен Чевли

Junkin 2 Парчиња Легура Кристално Чевли Шарм Синџир Метал Стил Чевли Синџир DIY Чевли Шарм Синџир за Чевли за

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Добра изработка : овие DIY чевли шарм синџири се направени од не ' рѓосувачки челик и легури, не е лесно да се скрши, а на површината е инкрустирани со многу убави кристали; посебни electroplating процес обезбедува осветленоста и единството на површината на секој дијамант, додавајќи елегантен изглед на чевли синџир.Прилично подароци : вие не може да се даде на чевли синџир додатоци на вашите пријатели како празник подароци, роденденски подароци, украси за чевли, облека, украси, мобилен телефон додатоци и така натаму, тие ќе бидат многу среќни; И овие синџири може да се подароци за мајки, сестри, пријателки, или други женски пријатели да се создаде свој стил.Прекрасен изглед : нерѓосувачки челик чевли синџир е украсен со алуминиумски пролет токи на двете страни, без лепак, само се поправи чевли синџир директно на shoelace; Овие синџири се многу нежни и убави; Можете да одговара на различни стилови според вашето расположение или желба да се направи вашите чевли различни.Уживајте во вашиот DIY време : овој кристал чевли шарм синџир е погоден за повеќето статии со декоративни дупки, како што се чевли со дупки и синџирот торби; Користење на кристал чевли шарм синџир за да креирате ваше сопствено чувство на припадност, вие не само што може да уживаат во забавата во DIY процес, но, исто така, се подобрат вашите естетски вкус.Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња на кристално чевли шарм синџири во класична боја, доволно количина за да ги задоволат вашите замена потреби и естетски потреби, така што чевлите изпускам различни шарм, можете да ги користите овие украси за да ги споделите со вашите чевли изгледаат поубаво од други чевли.Мали изглед : метал стил чевли синџир е цврст во дизајнот, компактна структура и лесно да се носат.Ве молиме обрнете внимание на големината пред да нарачате.Answer : ___________________________ Note : чевли и кристално чевли амајлии не се вклучени во овој пакет.Кристал дизајн : Секој DIY чевли шарм синџир има кристално дизајн, што ги прави овие синџир украси изгледа светла и атрактивен.Кога ќе го инсталирате овие убави синџири на чевлите, ќе најдете дека вашите чевли ќе стане многу симпатична.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик, кристал и алуминиумски Боја : како на сликата покажува Големина : како на сликата покажува Пакет вклучува : 2 x Кристално чевли шарм синџири Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите