.

.

Houele Сочувани се Зголеми, Убавицата и Ѕверот Роуз, Вечно се Зголеми во Стаклена Купола, Вистински Цвеќиња, Подароци за Жените, Годишнина, Мајки Ден, birthday (Роденден), Бо

Houele Сочувани се Зголеми, Убавицата и Ѕверот Роуз, Вечно се Зголеми во Стаклена Купола, Вистински Цвеќиња,

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

????【Вечен Зголеми】 : зачувани цвеќиња направен од висок квалитет на свежо намалување на рози и преку серија на професионални зачувување процеси да внимателно ја задржуваат својата убавина и да ги задржите свежи.Тоа е реална се зголеми, но тоа може да трае околу 2 до 3 години. ????【Избрани се Зголеми】 : Само еден висок квалитет на роуз со светли и убави бои и здрава остава ќе бидат избрани од секои 100 рози, а потоа избрани рози ќе биде внимателно обработени во нашата сочувани се зголеми. ????【Се зголеми и Ѕверот Зголеми】 : класичен љубов збор за животот во внатрешноста на оваа исклучителна стаклена купола, која содржи еден сочувани се зголеми rosebud и неколку лабава ливчиња од роза.Овој подарок сигурно ќе го направат вашиот душо се чувствуваат како "убавина" во свој бајка. ????【Одржување-Бесплатен Зголеми】 : Овој вид на роуз не бара посебна нега.Тоа е не-токсични и прав-бесплатно, и луѓе кои се алергични на полен, исто така може да уживате во тоа.ЗАБЕЛЕШКА : не ставајте цвет во директна сончева светлина и да се избегне контакт со вода, Стаклена купола треба да биде запечатен, на сите времиња за заштита. ????【Знак на Вечна Љубов】 : Секоја точка е во комплет со свила подарок кутија со висок квалитет.Може да се користат како подарок кутија или заштита кутија за розата.Сочувани се зголеми се најдобрите подароци за неа, погоден за сите видови на празниците : девојка роденден, годишнина, Божиќ, венчавка, Денот на Вљубените, Денот на Мајката.Кога ќе примите дар, исто така, ќе добиете светла и среќна насмевка од вашиот љубовник.Боја : Црвена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите