.

.

KINGFOM Дрвени Leatherette Десктоп Датотека Папка Организатор и Документ Стои Списанија Списание Решетката 2 Слотови (brown)

KINGFOM Дрвени Leatherette Десктоп Датотека Папка Организатор и Документ Стои Списанија Списание Решетката 2

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

ЗДРАВ ИЗГРАДБА ДАТОТЕКИ КАБИНЕТ : Покриени со висок квалитет СТП кожа, внатрешни работи е исклучителна и мека фланелен боксери, да ги задржи на датотека подолго складирање надвор оштетени.ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРЕН ДИЗАЈН МАСА ОРГАНИЗАТОР : Вертикална форма со едноставен дизајн, лесно за проширување складирање дека е во право, таму кога ви е потребна за сите материјали и опрема, Тоа ви овозможува погодност на ракување слободно.ПРОФЕСИОНАЛНИ СКЛАДИРАЊЕ РЕК : Продавница поинакви карактеристики и големини на предмети.Како што A4 датотеки, печатач трудови, списанија, книги, стрипови и слично, што е многу корисно и паметен дизајн.Тоа е широко се користат во студијата, канцеларија, училиште и дома и така за правење целосна употреба на вашиот простор за складирање.Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ WORKSPACE : Поминуваат помалку време во потрага за она што ви треба и повеќе време се фокусира на она што е важно, што ќе го задржи на работи што ви треба во рака, додека престојуваат надвор од вашиот начин.ЕКСТРА-КАПАЦИТЕТ : Општо димензии : (18.5 x x x x 27 x x x x 34.5 cm) 7.2 инчи долг од 10.6 инчи, широк од 13.6 инчи висок; слот за внатрешна ширина : 3.15 инчи, слот за внатрешна длабочина : 13.4 инчи, секој слот може да се одржи околу 500 страници датотеки.Речиси сите видови на заводот производи обезбедени од страна на KINGFOM направен од висок квалитет на СТП faux кожа.KINGFOM Датотека Документ Лента е атрактивна, стилски ,цврсти и издржливи.Идеален за работа или било кој друг биро место!.Продавница поинакви карактеристики и големини на предмети.Како што A4 датотеки, печатач трудови, списанија, книги, стрипови и слично, што е многу корисно и паметен дизајн.Тоа е широко се користат во студијата, канцеларија, училиште и дома и така за правење целосна употреба на вашиот простор за складирање.Заштеда на време и стрес.Потрошете помалку време да се погледне за каде вашата канцеларија документи одигра до, и повеќе време да се фокусира на други прашања.Персонализација на вашата работа-простор.KINGFOM нуди различни појавување на парчиња и 2 бои да се избере со појавување на вашиот различните барања!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите