.

.

Fil-свежо 3 Пак Тапа Филтер за Замена, Компатибилен со Сите Brita Славина за Вода Филтер, Brita 36311 Допрете Вода Филтрација Систем

Fil-свежо 3 Пак Тапа Филтер за Замена, Компатибилен со Сите Brita Славина за Вода Филтер, Brita 36311 Допрете

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилност : чешми филтер кертриџ е компатибилен со сите Brita славина за вода, Brita допрете вода филтер систем и Brita хром тапа филтер : Компатибилни модели : Brita 36311 филтер за замена, Brita 36312 допрете вода филтер, Brita FF-100 филтер за замена, Brita FR-200 замена филтер.Висока ефикасност Филтрација : Направен од природни кокос активиран јаглерод блок, тоа ефикасно го намалува хлорот, тешките метали, вкус и мирис, слоевита, ' рѓа и други загадувачи.Заштедите Пари до 50% : во Споредба со оригиналот, ќе може да се купи 2 пати филтри по иста цена.Долг животен Век : се Препорачува да се заменат водата на филтерот за секои 4 месеци или 100 литри на филтрирана вода.Повеќе Апликации : На филтер работи како и оригиналот, доставување на чиста и голема-дегустација на вода за повеќе намени – чај или кафе подготовка, готвење, пиење, или коцки мраз.Подобро дегустација на вода, еден клик инсталација.Нашите 36311 тапа филтер замена нуди одличен дизајн, издржливост и погодни да очекуваме, а три се вклучени филтри секоја достава на 100 литри на пра-дегустација вода, директно од вашиот допрете.Компатибилна со следниве Model Brita тапа филтер замена:36311/36313/FF-100/FR-200 замена filter Brita 36312/36314 хром тапа filter Fits сите Brita Допрете Вода Филтер Системи :Brita Основните Допрете Вода Филтер System Brita 10060258356189 35618 Допрете Вода Филтрација System Brita 7540545 Допрете Тапа Филтер System Brita COMINHKR063772 Допрете Вода Филтрација System Disclaimer : Ова не е ОЕМ производ.Brita е регистрирана трговска марка на оригиналните производители.Секоја употреба на Brita бренд име и модел назначување е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.ШТО е ТОА ФИЛТРИ : Fil-свежо 36311 тапа филтер замена отстранува 99% од олово и го намалува хлор (вкус и мирис), бензен, азбест и trichloroethylene— сите на кои може да се најде во вода од чешма.Супстанции намалена не може да биде во сите корисниците на вода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 3 * Вода Тапа Филтер Замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите