.

.

Френклин Спортски Над Вратата Мини Кошарка Обрачот Замена

Френклин Спортски Над Вратата Мини Кошарка Обрачот Замена

мислење на клиентот:

DEN 470.16
Достапност
Во достапна форма

МИНИ КОШАРКА – 5in полна големина Американски мини кошарка се совршени за деца до 6 години и нагоре!.ПУМПА ВКЛУЧЕНИ – Не само што сте добивање 3 одлична кошарка, вие исто така добивате пумпа! (игла е во справи).КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ – го играат како тешко како што го прават.Тоа е причината зошто ние го помина повеќе време за да се произведе еден мини кошарка направени од квалитетни материјали.ПРО КАРИКИ – Веќе имаме една на нашата прекрасна над вратата Про Обрачот?Овие топки се совршен додаток на вашата сет!.ВНАТРЕШНА/ НАДВОРЕШНА – Ние дизајниран овие топки да се користат затворен, но тоа, исто така, ќе се изврши голема надвор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите