.

.

ALEKO BHPUMP1500W Отскокнување Куќа УЛ Одобрени Воздушниот Компресор Пумпа Фан за Внатрешна Отворено Гумени Жив Куќа 1500 W

ALEKO BHPUMP1500W Отскокнување Куќа УЛ Одобрени Воздушниот Компресор Пумпа Фан за Внатрешна Отворено Гумени

мислење на клиентот:

DEN 1192.08
Достапност
Во достапна форма

ALEKO е воздушниот компресор пумпа фан е совршен за inflating отскокнување куќи, а исто така работи и за пречка курсеви, вода слајдови, или нешто друго што треба да бидат зголемени.Силна уште удобен дизајн ќе се надува една жив куќа во минути.Издржливи пластична обвивка е нерамен и ќе застане за да го редовна употреба; гумени ограничени прекинувач ќе се спречи било шокови.Топ монтирани се справи прави компресор лесно да се носат и транспорт.Технички спецификации : AC110-120 V 60 Hz 3000 ВРТЕЖИ во минута; 1500 w; УЛ одобрени.Гумени отскокнување куќи се одлични за партиите децата, но тие се големи и може да потрае некое време да се надува.Направи нешто лесно да се ALEKO е електрични воздушниот компресор пумпа фан, која ќе го направи inflating вашиот отскокнување куќа, или било која друга inflatables како вода слајдови, брзо и лесно!ALEKO е компресор е мала, но моќна : доволно компактен за да ги собереш и да го носат, а доволно силна за да се надува отскочна куќа во минути.Обвивка е светла жолта и зелена пластика кои ќе изгледаат одлично, веднаш до различно обоени отскокнување куќа, и е издржлив доволно да се користи редовно.Неговата моќ се префрлите е ограничен во мека, еластична гума, која ќе помогне да се спречи било случајно шокови.Дршката на врвот на компресор прави сметководствената вредност и се движат брзо!Планирање на детето партија е доволно работа; со ALEKO е компресор можете да бидете сигурни дека е ЕДНА работа не мора да се грижите за се!Технички спецификации : AC110-120 V 60 Hz 3000 ВРТЕЖИ во минута; 1500 w; УЛ одобрени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите