.

.

Avery Десктоп МАГ Рек BLK DR200BLK

Avery Десктоп МАГ Рек BLK DR200BLK

мислење на клиентот:

DEN 883.44
Достапност
Во достапна форма

95 x 320 x 260 mm.Лесни, но цврсти полици со современите лист дизајн.Аглеста база има документи и датотеки безбедно место.Ниска пред овозможува подобрување на содржината видливост и повлечете прст на ' рбетот сида отстранување од полица.Џамбо Списание рек нуди дополнителни капацитети, кои се направени од 100% рециклирани пластични.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите