.

.

Анти-Судир Браник Guard Заштитник Јасно Ленти, Лепило Браници за Мебел, Кабинети & Ѕид Заштитник, Универзален Автомобил Вратата на Работ Чувари, Обновливи Транспарент

Анти-Судир Браник Guard Заштитник Јасно Ленти, Лепило Браници за Мебел, Кабинети & Ѕид Заштитник, Универзален

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Airbag Перница : Вграден-во шок перница,може ефикасно да се Намали шок шок, силна еластичност, подобра заштита на автомобил тело и Фрижидер .Водоотпорен : Водоотпорен дизајн, може да бидат цврсти без паѓање при миење на автомобилот.мулти-функција и без штета : Не-означување лепливи ленти, да се спречи повтори паѓа и кинење, се повторува лепење, не оставајќи белег.Може да се користи на било каде сакате, автомобил врата, врата се справи, rearview огледало, Фрижидер & Кабинет итн.Не yellowing & деформација : Високо квалитетни ПВЦ материјал, не се плаши од сончева светлина. -20° ~ 70° Нема yellowing, без деформација.Висока температура и ниска температура отпор.Иста боја со оригинален автомобил, убава и модерен.Пакетот Вклучува : 4 x анти-судир ленти(2 парчиња x краток + 2 парчиња x долг).Голема еластичност.без кршење.едно парче калапи. 2 парчиња : 147x17x6mm анти-судир ленти. 2 парчиња : 90x17x6mm анти-судир ленти.Материјал : ПВЦ.Објектот боја : Транспарентна.Големина : 147x17x6mm / 90x17x6mm.Пакетот вклучува : . 2 парчиња : 147x17x6mm анти-судир ленти 2 парчиња : 90x17x6mm анти-судир ленти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите