.

.

ClurTech FRX-9419 Pentair Clean & Clear 200 CC200 Замена Базен или Spa Филтерот Кертриџ, Бела

ClurTech FRX-9419 Pentair Clean & Clear 200 CC200 Замена Базен или Spa Филтерот Кертриџ, Бела

мислење на клиентот:

DEN 1975.92
Достапност
Во достапна форма

Кертриџ Димензии - Висина : 31 1/8" надворешен Дијаметар : 10 1/16" Дупка со Дијаметар : 6" Филтрација Област : 200 квадратни ft секој.Компатибилен Дел Броеви - Pleatco : PAP200-4 Unicel : C-9419 Filbur : ФК-0688 Oem : Pentair CC200 R173217 160318 59054400. Највисок Квалитет на Изградба и Материјали - Нашите филтри се направени од најнова технологија, оставајќи го ви со најдобри можни кертриџ филтрирани базен или лековитата вода.Долготрајни Услуга Живот - Шест Месец 100% Пари Гаранција за враќање дека нашите филтри се ослободени од дефекти и ако згрижени ќе ви даде услуга живот на 12-24 месеци.Замена за Pentair Clean & Clear 200 CC200 Базен Филтер Кертриџ.Pleatco : PAP200-4. Unicel : C-9419. Filbur : ФК-0688. ОЕМ : CC200, R173217, 160318 и 59054400. Конструиран за да се зголеми ефикасноста.Ги отстранува дури и мали честички на остатоци.Висок квалитет на изградба.Изграден за да трае.За да го отворите.За да го отворите.Ги отстранува нечистотија ефикасно.Clur Tech Замена Pentair Clean & Clear 200 CC200 Базен Филтер Кертриџ PAP200-4 C-9419 ВАЛУТНА-0688 CC200 R173217 160318 59054400 Кертриџ Димензии - Висина : 31 1/8" надворешен Дијаметар : 10 1/16" Дупка со Дијаметар : 6" Филтрација Област : 200 квадратни ft секој Компатибилен Дел Броеви - Pleatco : PAP200-4 Unicel : C-9419 Filbur : ФК-0688 Оем : Pentair CC200 R173217 160318 59054400 Највисок Квалитет на Изградба и Материјали - Нашите филтри се направени од најнова технологија, оставајќи го ви со најдобри можни кертриџ филтрирани базен или лековитата вода.Долготрајни Услуга Живот - Шест Месец 100% Пари Гаранција за враќање дека нашите филтри се ослободени од дефекти и ако згрижени ќе ви даде услуга живот на 12-24 месеци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите