.

.

KLEEGER Стол Опфаќа Заштитна & Растеглив: се Вклопува Круг Плоштадот Столици Деца, домашни Миленици, Сет од 2 (Црна)

KLEEGER Стол Опфаќа Заштитна & Растеглив: се Вклопува Круг Плоштадот Столици Деца, домашни Миленици, Сет од

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ СТОЛИЦИ И да се СПРЕЧИ ОШТЕТУВАЊЕ на : имате купив некои прекрасни нови столчиња.Дали имате деца трчаат наоколу во куќата, немирна миленици кои поставуваат шепа на сè или сте во организирање на собири и со вечера со вашите најблиски, знаете дека тие нема да трае долго!Добро, ти си во ред!Сега, благодарение на овие неверојатни, заштитна седиште опфаќа, можете да одржите вашиот столици гледа сосема нов години!.СПАСИ СЕБЕ си ВРЕМЕ И НАПОР : Заборавете тешко да го користите стол опфаќа еднаш и за сите!Да се борам и да се борат да се лизга покритие над вашиот стол не е за вас!Овие врвна стол опфаќа се растеглив.Сите што треба да направите е да се лизга тоа нежно текот на седиштето.Еластичен работ ќе ја задржи таа мирно и убаво скриена во.Можете да како лесно да го отстраните и да се чисти со едноставно фрлање во машина за перење премногу.Толку едноставно како што!.ИДЕАЛЕН ЗА БИЛО која СТОЛ И БАР СТОЛИЦА : Овие заштитни седиште опфаќа функција универзален дизајн со кој се обезбедува со безброј можности!Тие се совршен избор за јадење, канцеларија, компјутер, патио, круг или квадрат столици кои се карактеризираат 15 до 21" дијаметар.Да ги направи твои сега и да ги користите дома, на работа, во училници, ресторани и секаде ви се допаѓа!Сте го името!.ДОДАДЕТЕ ЕЛЕГАНТЕН, МОДЕРЕН ДОПРЕ ДО СЕКОЈА СОБА : сите времиња класичен, секогаш модерна боја на овие заштитни седиште опфаќа ќе ви овозможи да се создаде естетски префинета резултат во секој затворен или на отворен простор.Вашето место веднаш ќе изгледа како ако имате redecorated или реновираат тоа.Обидете нив и да ги импресионира вас, семејство, пријатели и гости.УЖИВАЈТЕ во 100% РИЗИК НАБАВКА : Состанок на сите ваши барања и одржување сте задоволни е наш врвен приоритет.Ова е причината зошто ние стоиме 100% зад нашите високо квалитетни производи, ви нуди 1 година гаранција за враќање на парите и обезбедува дека донесувањето на овие седиште опфаќа твое е целосно ризик бесплатно.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите