.

.

Еј Пријателе Мажите е Wally Водат Мокасина Чевли

Еј Пријателе Мажите е Wally Водат Мокасина Чевли

мислење на клиентот:

DEN 1246.80
Достапност
Во достапна форма

Ткаенина.Увезени.вештачки единствена. 30-ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да се прифати се враќа.Производот да се врати, мора да имаат оригинален ознаки, се unworn, бесплатно на абење.Flex & Пати Технологија.Ултра-Лесни outsole.Се протега од горниот.Мека оксфорд ткаенина обвивка.Мемориска пена insole.Машина перат (ладно).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите