.

.

Напредок Осветлување P8518-31 Традиционалните Пејзаж Трансформатор Колекција во Црна Заврши, 3.00 инчи, 5-1/8-Инчен Ширина x 7-1/4-Инчен Висина

Напредок Осветлување P8518-31 Традиционалните Пејзаж Трансформатор Колекција во Црна Заврши, 3.00 инчи, 5-1/8-Инчен

мислење на клиентот:

DEN 5585.76
Достапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Пејзаж Трансформатор од Трансформатор колекција.Објектот Димензии : Должина : 3. 00 инчи Висина : 7. 25 инчи Ширина : 5. 13 инчи.Стил : Традиционалните Светлина Тип : Пејзаж.Крај : Црна.Безбедност Оценка : УЛ-CUL и Безбедност Оглас : Влажно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите