.

.

UNICHE Елита CO2 Inflator за Велосипеди Гума – Одговара Presta и Schrader Вентил, Велосипед Гуми CO2 Пумпа за Патот и Планински Велосипеди - Вклучени Изолирани Ракав, Не CO2 Касети Вкл

UNICHE Елита CO2 Inflator за Велосипеди Гума – Одговара Presta и Schrader Вентил, Велосипед Гуми CO2 Пумпа за

мислење на клиентот:

DEN 454.80
Достапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН ДИЗАЈН - Само 0.6 оз.Лесно да се носат.ЕВА пена ракав(за 16g касети само) вклучени за да се спречи замрзнати прсти кога оперативен.НАДУВА ГУМИ БРЗО се Вклопува Presta и Schrader вентил.Дизајниран за навој CO2 cartidge (16/20/25g).ЕДНА РАКА ОПЕРАЦИЈА - заштитните Притисни Копче е најлесниот струење контрола решение.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Изработени од силни и издржливи CNC алуминиум.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ - Ние сме толку сигурни за квалитетот на нашите производи што ги нудиме 1 година гаранција ако имате било производ прашања.Завртка CO2 кертриџ во главата.Притисни на копчето за ослободување на воздухот.Продавница еден месец по кертриџ е прободен.Се фокусира на производство на високо квалитетни, уникатни и различни производи да ги задоволи секој велосипед, ентузијаст, и да се збогати и да се обезбеди погодности за јава живот.Со уникатен и иновативен дизајн, ние обезбедува повеќето професионални велосипед додатоци за секој точак ентузијаст.Не се само професионална велосипед додатоци компанијата, ние сме, исто така, претставник на нашите услуги, нашите дух и нашата страст.Подготви сè што на вашиот возење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите