.

.

Fiskars 194160-1067 Дете Ножици Искрен Совет Од 5 Инчи, Црвена

Fiskars 194160-1067 Дете Ножици Искрен Совет Од 5 Инчи, Црвена

мислење на клиентот:

DEN 105.84
Достапност
Во достапна форма

Нови справи со дизајн обезбедува поголеми прст јамка и ергономски палецот јамка за да обезбеди природен, повеќе удобно се вклопуваат за деца' прсти.Тап совет обезбедува додаде безбедност, додека сечење сите училница материјали.Оптимизиран отворање агол им помага на децата удобно отвори ножеви, без губење на нивните зафат, на крајот нуди подобра контрола. #1 наставник-се препорачува бренд, accommodates и десно и лево раце корисници.Производот е индивидуално спакувани и испратени во обична, јасно пакување.Должина : 5.Целосна доживотна гаранција.Боја : Црвена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите