.

.

MYOYAY 40 Мили Езерцето Лагер 13x16.4 Метри Тешки Црна HDPE Гума Езерцето Лагер Езерцето Кожи рибник Кожи Лагер за Кои Езерца, Водопад, Фонтани и Вода Градини

MYOYAY 40 Мили Езерцето Лагер 13x16.4 Метри Тешки Црна HDPE Гума Езерцето Лагер Езерцето Кожи рибник Кожи Лагер

мислење на клиентот:

DEN 3431.76
Достапност
Во достапна форма

HDPE Материјал - Нашите езерцето кожи лагер е направен од HDPE материјал, обезбедува супериорни издржливост & flexibilitiy, додека одржување на способноста да се водат, 20 мили дебелина е доволно силна да се противи пункција и УВ зрачење, може да издржи екстремни временски услови за обезбедување на многу години на континуирана употреба.Добри Перформанси - Ова езерце лагер ја прави површината на езерото се рамни и се избегнува почвата акумулација.Тоа е тешко за штетни материи во почвата да навлезат во езерото за да ја загадуваат извор на вода.Тоа е идеален избор за обезбедување на добра заштита на риби и растенија.Голем Size - големината на оваа црна градина езерцето лагер е за 13x16.4 метри.Тоа може да се широко се користи во мали и средни градинарски езерца.Можете да ја исечете Езерцето Кожи Лагер во било кој облик и големина за да се совпадне со неправилни површината на езерцето.Тоа е многу лесен за употреба.Широко се Користи - пред-намалување на езерото tarp е совршен избор за проекти како задржување езера, над и под земјата вода задржување, и за вода градини, рибници, и дворот водопади со благо наведнат страни и мазните контури.Гаранција - Ние се гордееме со обезбедување на висок квалитет на производот материјали.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Езерцето Лагер 13ft x 16.4 ft 40 Мили HDPE Гума Езерцето Кожи Езерцето Лагер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите