.

.

Roamans Жените Плус Големина Два дела Здолниште Одговараат со Shawl-Јака Јакна

Roamans Жените Плус Големина Два дела Здолниште Одговараат со Shawl-Јака Јакна

мислење на клиентот:

DEN 1040.40
Достапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Овој енергичен сет ќе го вчудоневиди сите во канцеларијата.Долго shawl јака јакна со два пред копчиња на врвот на повлекување на обвивка здолниште со копче-исечените џебови.Тоа е еден момент појавување изгледа дека прави добивање облечени за на работа брзо.Јакна : 29" должина; здолниште : 30" должина.Поли/rayon/spandex.Машина за миење.Увезени.ЗА БРЕНД : Roaman е познат за нашите модерен плус големина на облека.Ние сме го направиле тоа и нашата цел да се обезбеди облека за плус големина на жените дека не го викам "plus size" но натпревари забава стилови на актуелните модни трендови, наместо.Roaman е создава жените плус мода дека е додворувања, женски, и единствено.Roaman е совршен спој на модата, се вклопуваат и удобност, сите направени изречно за криви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите