.

.

Deisy Dee трпезарија Катедрата Покрива,Бар Столица Опфаќа,Barstool Стол Slipcovers Пакување од 2 C176 (Црна)

Deisy Dee трпезарија Катедрата Покрива,Бар Столица Опфаќа,Barstool Стол Slipcovers Пакување од 2 C176 (Црна)

мислење на клиентот:

DEN 335.52
Достапност
Во достапна форма

За Големината !Погоден за назад висина : 11-13.7 инчен;Назад Ширина : 13.7-17.7 инчен;Седиште Должина : 13.7-17.7 инчен;Ширина на Седиште : 13.7-17.7 инч.Семејството Пари saver !Тие се ефтин и брз начин да се промени до изгледот на вашиот dinning соба.Убаво Декорација!Ова столче опфаќа може да redecorate вашиот столици,го смени изгледот на вашата маса во собата.Дајте му на вашиот трпезарија сосема нов изглед.Лесен за Употреба !Едноставен за инсталација и отстранување и лесно да се мијат.Услуги На Клиентите !Ако не се вклопи во вашиот стол ,100% целосна наплата.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите