.

.

LCF Прашина Автоматски Електрични Чевли Машина за Полирање Чевли Полирач Shiner Чистач на Чевли Четка за Дома Хотел Континуирано Одржување Комплет

LCF Прашина Автоматски Електрични Чевли Машина за Полирање Чевли Полирач Shiner Чистач на Чевли Четка за Дома

мислење на клиентот:

DEN 1348.80
Достапност
Во достапна форма

[Лесно ракување] - Вие само треба да се прошири на чевли под четка, машината автоматски ќе смисла и да почне да работи.Тоа трае само неколку минути, вашите чевли ќе бидат комплетно нови. [Мулти-функција] - Ова автоматски чевли-светол машина може да се отстрани прашина, нафта и полски чевлите.Во исто време, тоа е, исто така, чевли, складирање кутија, и тоа може да биде ставен на врата за да се олесни вашиот живот. [Квалитетни Чевли Четка] - На чевли четка е направен од високо-квалитет четка, мека и еластична, нема штети во горната, така што ќе може целосно и комплетно полски горниот, рамномерно транспарентен, чисти како нови. [Соодветно место] - мали препорачува за домашна употреба, голема големина може да се користи дома, хотели, забавни сцени, на јавни места, обезбедување на брзо, лесно и чисто да се грижи за сите видови на кожни чевли, други за нега на кожа. [Услуга] - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори преку електронска пошта во рок од 24 часа.Големина : Со рачка | Боја : Злато.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите