.

.

QCQIANG 212PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки Ореви Рамен Пролет Подлошки Асортиман Комплет, 10 SAE Големини

QCQIANG 212PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки Ореви Рамен Пролет Подлошки Асортиман Комплет,

мислење на клиентот:

DEN 638.16
Достапност
Во достапна форма

????Име : Хексадецимален Завртки Ореви Рамен Пролет Подлошки Асортиман Комплет. ????Материјал : Гром колекции се направени од високо квалитетна 304 од не 'Рѓосувачки Челик, со одличен анти-' рѓа и корозија сопственост. ????SAE Големина : 1/4"- 20 x 3/4", 1/4"- 20 x 1-1/2", 1/4"- 20 x 1", 1/4"- 20 x 2", 5/16"- 18 x 3/4", 5/16"- 18 x 1", 5/16"- 18 x 1-1/2", 5/16"- 18 x 2", 3/8"- 16 x 2-1/2" и 3/8"- 16 x 1-1/2". ????Карактеристики : производот е спакуван во мала кутија, и секој завртката е точно сместени во соодветната големина на кутија, која е удобен за вашата секојдневна употреба. ????Примена : Погоден за производство, инсталација и одржување на сите видови на механичка опрема, електронски производи, комуникациска опрема, мебел и опрема, градежна индустрија и други индустрии.Материјал : Хексадецимален завртки ореви рамен пролет подлошки колекции се направени од високо квалитетна 304 од не 'Рѓосувачки Челик, со одличен анти-' рѓа и корозија сопственост.Тема : Длабоко конец, униформа сила, мазна површина без burrs, добра затегнување сила.Пакување : Хексадецимален Главата Кап Завртки Завртки Ореви Рамен и Заклучување Подлошки Асортиман Комплет се чуваат во транспарентна кутија организатор, погодно за вашиот складирање и употреба.Хексадецимален завртки ореви рамен пролет подлошки колекции се направени од високо квалитетна 304 од не 'Рѓосувачки Челик, со одличен анти-' рѓа и корозија сопственост.Темата е функција на прицврстување, спиралата е уредни и чисти, и не постои недостаток на заби.На подлошки дупка позиција е стандарден, не брус, цврсти и издржливи.Сепаратор може да се расклопуваат за да се олесни чување на други мали делови.Задебелување материјал, компресија, нема штета.Виси прстен дизајн, погодно суспензија и складирање.Погоден за производство, инсталација и одржување на сите видови на механичка опрема, електронски производи, комуникациска опрема, мебел и опрема, градежна индустрија и други индустрии.Материјал : Хексадецимален завртки ореви рамен пролет подлошки колекции се направени од високо квалитетна 304 од не 'Рѓосувачки Челик, со одличен анти-' рѓа и корозија property Thread : Длабоко конец, униформа сила, мазна површина без burrs, добра затегнување force Packaging : Хексадецимален Главата Кап Завртки Завртки Ореви Рамен и Заклучување Подлошки Асортиман Комплет се чуваат во транспарентна кутија организатор, погодно за вашиот складирање и употреба.

Клучни карактеристики

Name:
Hex Bolts Nuts Flat Spring Washers

Им се допаѓа и на купувачите