.

.

Голем Двоен Јагне Волна Бафер Опфаќа Одговара 2.75Кол x 4Високо - Бек Дипломат, Делукс Чевли Полирање

Голем Двоен Јагне Волна Бафер Опфаќа Одговара 2.75Кол x 4Високо - Бек Дипломат, Делукс Чевли Полирање

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

2.75" Дијаметар x 4"Hign внатрешна конус дуел-buffers, Црвена за светло обоени чевли, црна за темна.Се вклопува Бек Бренд Дипломат(557) и Делукс(277) Модел на Чевли Блесок Полирање.Густина на волна може да се разликува поради органска природа на производот.Еластична трака за лесна инсталација и флексибилност.Го враќа природниот сјај на чевли и чизми.Стил : За Бек Дипломат, Делукс.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите