.

.

Компресија Лесен Спорт Работи Ракавици Лагер Ракавици - Black - Мажи & Жени

Компресија Лесен Спорт Работи Ракавици Лагер Ракавици - Black - Мажи & Жени

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Руно.Увезени.Екран осетлив на допир Палецот и Индекс на Прст.Лесни 4-начин водат ткаенина.Совршен фитинг, многу удобно и флексибилни.Двоен слој ткаенината. 3 големини за мажи и лејди.HIGHLOONG удобни и лесни работи ракавици се изработени од премиум 4-начин супер растеглив материјал, таму е супер казна руно внатре, кој гарантира дека вашите раце да останат топли и суви.Идеален сезона на оваа работи ракавици е Пролет, Есен или на почетокот на зимата.Оваа работи ракавици се совршен придружник за сноуборд ски ракавици или други зимски ракавици!.ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ РАЦЕ ТОПЛИ ВО СТИЛ СО HIGHLOONG РАБОТИ РАКАВИЦИ.Школка материјал : 88% Полиестер+12% Spandx.На лесни, 4-начин водат ткаенина гарантира дека вашите раце ќе останат топли и суви додека не прегревање.ИДЕАЛЕН СЕЗОНА НА ОВАА РАКАВИЦИ Е ПРОЛЕТ, ЕСЕН ИЛИ НА ПОЧЕТОКОТ WINTERI.Важно е да се напомене овие ракавици не се наменети за употреба во екстремни ладно време, бидејќи ткаенина е тенка.Мека и нежна внатрешниот материјал за да се обезбеди максимална удобност на вашите раце.Ја спречува пот генерација и ако тоа се случува, ефикасно ја апсорбира потта и го спречува мирис.Пет прсти флексибилност ви овозможува да се извршат голем број на задачи лесно.Екран осетлив на допир ПАЛЕЦОТ t треба полетување на ракавици за да го користите вашиот мобилен телефон или i Pad флексибилно со разумен екран осетлив на допир ткаенина на палецот и индекс на прст.ИДЕАЛЕН ЗА ТРЧАЊЕ, НО ПРЕКРАСЕН ЗА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ, ФОТОГРАФИЈА, ВОЗЕЊЕ, ПЕШАЧЕЊЕ, СНИМАЊЕ И ДР.Покрај тоа, ова тенка ракавици се внатрешен ракавици, лагер ракавици или поставата ракавици за скијачки ракавици, ски белезници или скејтборд ракавици или други зимски ракавици или белезници. 3 ГОЛЕМИНИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.Поради супер еластична ткаенина, постојат 3 големини : Големи и Средни генерално за мажи; Средни и Мали се, генерално, за Дама.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите