.

.

Moxy BSSTMOXY1928-1 Сечилото Премиум Двојно Ролери Боречка Торба, Виолетова/Црна

Moxy BSSTMOXY1928-1 Сечилото Премиум Двојно Ролери Боречка Торба, Виолетова/Црна

мислење на клиентот:

DEN 1060.80
Достапност
Во достапна форма

На Moxy сечилото премиум двојно ролери боречка торба е совршен торба за било Шешир поради тоа е голема цена и бројни карактеристики.Со над 8 бои за да изберете од и за појавување на тркала Оваа боречка торба е мора да има.Тркала : 4.5 инчен мазна, топката имајќи уретан тркала за лесен влечење.Чевли оддел : .Посебен оддел на врвот на торба има соба за 2 пар на чевли.Додаток џеб : 1 голема страна џеб рачка : Стигнале плоштадот боја-координирани заклучување се справи со се протега на 36 инчи.Ткаенини : . 600 D внатрешни работи : кука и јамка задржување на ремени безбедно држете 2 топки.Димензии : 11 инчи w x 18 инчи D x 23 инчи H Гаранција : 5 години производителот е ограничена гаранција.На Moxy Сечилото премиум двојно ролери боречка торба е совршен торба за било шешир поради тоа е Голема цена и бројни карактеристики.Со над 8 бои за да изберете од и за појавување на тркала Оваа боречка торба е мора да има.Тркала : 4.5 инчен мазна, топката имајќи уретан тркала за лесен влечење.Чевли оддел : посебен оддел на врвот на торба има соба за 2 пар на чевли.Додаток џеб : 1 голема страна џеб рачка : стигнале плоштадот боја-координирани заклучување се справи со се протега на 36 инчи.Ткаенини : 600 D внатрешни работи : кука и јамка задржување на ремени безбедно држете 2 топки.Димензии : 11 инчи W x 18 инчи D x 23 инчи h Гаранција : 5 години производителот е ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите