.

.

Fodattm Сет од 2 Отстранлив Искра Кристал Кристално Чевли Клипови Цвет Чевли Тока Чевли Декорација Шарм Фустан Шапка Чевли Клипови за Свадба Партија Декорација (Стил E#

Fodattm Сет од 2 Отстранлив Искра Кристал Кристално Чевли Клипови Цвет Чевли Тока Чевли Декорација Шарм Фустан

мислење на клиентот:

DEN 227.28
Достапност
Во достапна форма

Пакет : 1pair (2 парчиња), не вклучувајќи ја и чевли.Разноврсна чевли клипови, прикачување на станови, чизми, сандали, пумпи.Веднаш се трансформира чевли со најновите модни трендови.Може да се додадат на предната страна, страна или назад на чевли за инстант направи повеќе.На# Големина : околу 2" x 1.57"; B# Димензии : должина околу 2.36"; C# Димензии : дијаметар приближно 1.57"; D# Големина : прибл 1.57" х 1.18"; E# Големина : прибл 1.57" х 1.18"; F# Големина : прибл 2.56" x 1"; G# Големина : прибл 2.56" x 1"; Ж# Големина : прибл 2.3" x 1.3"; I # Големина : прибл 2.4" x 1.26"; J # Големина на : околу 2.4" x 1.4"; К # Големина : прибл 2.4" x 1.65"; L # Големина : прибл 1.57"; M # Големина : околу 2" x 1.1".На# Големина : околу 2" x 1.57";B# Димензии : должина околу 2.36"C# Димензии : дијаметар приближно 1.57"; D# Големина : прибл 1.57" х 1.18"; E# Големина : прибл 1.57" х 1.18"; F# Големина : прибл 2.56" x 1"; G# Големина : прибл 2.56" x 1"; Ж# Големина : прибл 2.3" x 1.3"; I # Големина : прибл 2.4" x 1.26";J # Големина на : околу 2.4" x 1.4";К # Големина : прибл 2.4" x 1.65";L # Големина : прибл 1.57";M # Големина : околу 2" x 1.1".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите