.

.

VILUXY Бохемија Дрво Beaded Флеш Качи на Таванот Светлина Антички Селски Мини Лустерот Бела Завршувањето на Спалната соба,бебе соба Соба, Девојката Соба, Ходникот, Entryway, P

VILUXY Бохемија Дрво Beaded Флеш Качи на Таванот Светлина Антички Селски Мини Лустерот Бела Завршувањето на

мислење на клиентот:

DEN 1423.20
Достапност
Во достапна форма

ДИЗАЈН : Ова таванот светлина декорирани класичен бохемија стил елементи направени од цврст слонова коска бело дрво мушка и рака јаже јазол, создавање на око-фаќање изгледа дека претстава која сама по бохемски талент за било која област.Три светилки го дадат нивниот топол сјај во текот на вашиот простор.ШИРОКА ПРИМЕНА : Мини големина,12.6 во*12.6 во*9.39 во.Совршен за entryway, спална соба, кујна, дневна соба, девојката соба.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Нема потреба да се поврзете монистра.Сите монтажа хардвер и настава се вклучени за брза инсталација.DIMMABLE : целосно dimmable со компатибилен dimmer switch за да се создаде совршена атмосфера (dimmer вклучете се продава одделно).СИЈАЛИЦА БАРАЊА : 3 x60 W (MAX) E12 Сијалица (Не се Вклучени), компатибилен со LED, Блескаво, Компактни Флуоресцентни, Халоген сијалица.Три извори на светлина донесе доволно, па дури и светлината за да се расветли целиот простор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите