.

.

Liford Електрични Гумени/Самопочит Воздушна Пумпа, Брз-Пополни Inflator Пумпа за кренат Базен Играчки Воздушен Душек Сплавови Лебди,Гумени Базен

Liford Електрични Гумени/Самопочит Воздушна Пумпа, Брз-Пополни Inflator Пумпа за кренат Базен Играчки Воздушен

мислење на клиентот:

DEN 384.00
Достапност
Во достапна форма

【Брзо се Надува или Разбивам】Нашиот воздушен душек пумпа е дизајниран со цел за побрзо и поефикасно гумени искуство, со користење на премиум индустриски мотор, електрични воздушна пумпа снабдувањето со голем волумен воздух под низок притисок.Можете да ја зголемат Queen-size воздушен душек во рок од неколку минути, што заштедува многу време од други стари рака пумпи. 【За Различни Големини на Inflatables】Нашите гумени воздушна пумпа вклучува 3 големини на млазници за различни објекти, кој одговара на повеќето inflatables, како воздушен душек, гумени троседот, гумени базен, сплавови, чамци, базен играчки и пливање, прстени, итн.Три млазници на гумени душеци пумпа се поврзани заедно, што ќе ви овозможи да се надува/разбивам различни предмети на било кој повод!.ЗАБЕЛЕШКА : НЕ користете го за inflating висок притисок производи, како гуми, кошарка и балони. 【100% СЛОБОДЕН & ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 Ако имате било какви прашања ве Молиме контактирајте го нашиот клиент поддршка.Вашето задоволство е наша врвниот приоритет.Ако не ви се допаѓа за било која причина, ние нудиме целосна наплата или слободна замена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите