.

.

876112D110 OE Стил на Возачот/Левата Страна Огледало Стаклена Леќа w/Загрева Компатибилен со Elantra 01-06

876112D110 OE Стил на Возачот/Левата Страна Огледало Стаклена Леќа w/Загрева Компатибилен со Elantra 01-06

мислење на клиентот:

DEN 672.00
Достапност
Во достапна форма

▶️ Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота. ▶️ Зададените Димензии како ОЕМ. ▶️ Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување. ▶️ Директна Замена за Фабриката Единица. ▶️ Одговара На Модели Со Загреан Стакло.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Пакет се Вклучени : 1 X Страна Огледало Glass This производ е компатибилен со : 01-06 Hyundai Elantra Fits Модели Со Загреан Стакло.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите