.

.

Велосипед Битови Presta Вентил Адаптер - Конвертирате Presta да Schrader - француски/велика БРИТАНИЈА да НИ се Надува Гуми со Користење на Стандардни Пумпа или Воздушниот Ком

Велосипед Битови Presta Вентил Адаптер - Конвертирате Presta да Schrader - француски/велика БРИТАНИЈА да НИ

мислење на клиентот:

DEN 143.28
Достапност
Во достапна форма

ПОГОДНОСТ : велосипед гума може да биде оптоварен со користење на стандардни Schrader пумпа и автомобил воздушниот компресор.БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ : адаптер може да бидат оставени на гумата матични па тоа е секогаш на располагање да ги зголемат вашите гуми.КОРИСТЕЊЕ на ГАСНА ПУМПА : погодно зголемат вашиот велосипед гуми и да се провери воздушен притисок на бензинска станица.СВЕТЛО, ЛЕСНО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : завртка на Presta матични на вашиот пат fixie хибрид MTB 29er трага Масти велосипед.КВАЛИТЕТ : алуминиум легура со гума о-прстен печат : црна, црвена, сина, златна, сребрена, зелена.Велосипед Вентил Адаптер - Конвертирате Presta да Schrader - француски/велика БРИТАНИЈА да НИ се Надува Гуми со Користење на Стандардни Пумпа или Воздушниот Компресор (5 Pack).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите