.

.

Шарени Галакси се Зголеми на Жените Подарок за Неа Злато се Зголеми Подароци за Жените,24K Златна Фолија Рози со LED Оркестарот Подароци за Неа,Мајки Ден Роденден, Год?

Шарени Галакси се Зголеми на Жените Подарок за Неа Злато се Зголеми Подароци за Жените,24K Златна Фолија Рози

мислење на клиентот:

DEN 542.40
Достапност
Во достапна форма

❀ Галакси Роуз : Злато Роуз е сместен во еден исклучителен подарок кутија.Шарени Led светла дава Злато се Зголеми на дури и повеќе мечтателни и блескави блесок.Прикажување преку транспарентен прозорец.Ова е дефинитивно подарокот кој можел да допре до срцето на девојка. ❀ Исклучителен дизајн : розата стебло и лисја се сите злато натопена.Роуз е голем симбол на љубов и пријателство.Листовите се направени од 24 K златна фолија, која ја прави роуз се чувствуваат повеќе луксузни.Цвет bud дизајн го прави зголеми повеќе lifelike, што е одличен подарок избор за вашата сопруга, мајка, пријателка или bestie. ❀ Голем празник подароци : Нашата 24k зголеми цвет е одличен подарок за Денот на Вљубените, Роденден, Годишнина, забава, Свадба, Ден на Мајката, Божиќ, денот на Благодарноста, Graduations, Наставниците Ден, и Пензионирање. ❀ "Свежи" Роуз Засекогаш : Не се сомневам дека рози се секогаш жените е фаворит, и никој не сака да ги види венеат.Нашите засекогаш розата е симбол на вашата вечна љубов за неа.Galaxy роуз исто така може да бидат прикажани во нејзината соба како декорација и донесе насмевка на лицето секој ден. ❀ Прекрасен и Уникатен Подарок Идеја : да добијат омилен парфем на вашиот љубовник, мајката, семејства или пријатели и спреј ја на крпа.Мирис ќе остане толку долго како еден месец.Кутија големина : 11"×3.5"×2.7", тежина : 7.7 оз. ❀ Мајки Ден Подароци.Мајки Ден Подароци од Ќерка.Мајки Ден Подароци за Бабата.Мајки Ден Подароци за Мама.Мајки Ден Подароци од Синот. ❀ Подароци за жените,Роденденски подароци за жените,Најдобар пријател подароци за жените. ❀ Персоналните подароци за жените,Еднорози подароци за девојки/Парови на подароци. ❀ Денот на вљубените подароци за неа,денот на Вљубените подароци. ❀ Денот на вљубените подароци за нејзиниот непослушен,Бебе девојка подароци.Розата е симбол на љубов и благодарност.исто така е симбол на најдобри желби.Трендафил цвеќе е призната како најдобар израз јазик во повеќето случаи.Различно обоени и блескави со галакси и простор бои.Оваа галаксија зголеми цвет осветлува и додава магија на секоја соба.Редовни рози венеат и исчезнат во рок од една недела.Нашата галаксија, роуз ќе ви трае цел живот, исто како и вашата љубов.Ова е подарок кој ќе ве потсетам неа секојдневно на нејзината убавина и љубов што го споделите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите