.

.

Plavogue Фен Четка,Dual Напон Удар Фен Четка Volumizer & Негативни Ionic Еден-Чекор Топол Воздух Четка во Еден за Патување Салон Blowout Четка Меѓународни Надградена Верзија

Plavogue Фен Четка,Dual Напон Удар Фен Четка Volumizer & Негативни Ionic Еден-Чекор Топол Воздух Четка во Еден

мислење на клиентот:

DEN 1919.76
Достапност
Во достапна форма

Уникатен струење отвори обезбеди подобар воздухот и топлината покриеност.Препорачливо е да се започне од косата на задната страна и работата напред, напред.Негативните јони наситен струење и донесе целосна заштита на вашата коса.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите