.

.

LIONWEI LIONWELI Керамички Бела Creamer и Шеќер во Собата со Капак Лажица 4 Дел

LIONWEI LIONWELI Керамички Бела Creamer и Шеќер во Собата со Капак Лажица 4 Дел

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од издржлив, убава керамички материјали.Сет Вклучува : Creamer Фармацевт Стомна, Шеќер Садот со Капак и лажица.На елегантен изглед на овој сет го прави вашиот кафе и чај служи дека многу поубав.Многу корисна големина и голема трајни керамички се направи ќе се направи што сакате да ги задржите пренамената овој сет.Одлично за состаноци, ручеци, вечера партии и социјална се средби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите