.

.

6Pcs Животинско Тематските Ролери Гумичка, Симпатична Молив Гума Гумичка со Бричење Ролери Случај за Партија Корист Деца Школа Канцеларија за Снабдување на Канцела?

6Pcs Животинско Тематските Ролери Гумичка, Симпатична Молив Гума Гумичка со Бричење Ролери Случај за Партија

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Симпатична цртан филм дизајн : Овие молив гуми има 6 различни слатки цртан филм животинско дизајни, како што се мечката, мачка, патка и други обрасци.На светли бои се многу популарна со деца.Safe материјал : Овие гумичка школки се направени од пластика, издржлив и лесен за носење.Лесен за користење : се Тркалаат гумичка воланот на хартија за да ги собереш на гумичка фрагменти, да ги задржи вашиот цртеж или хартија чисти и да ја задржите вашата работа во цел.Широк спектар на апликации : Нашата симпатична гумичка е погоден за употреба во училници, училишта, скицирање, сликарство, уметнички дела, генерален домови и канцеларии.Ролери гумичка е забавно подарок за децата, на Божиќ, родендени и партии!.Функција ✏На гумичка изгледа живописни и прекрасна, со додавање на повеќе забава во секојдневниот живот. ✏На гумичка е многу мала, лесна за носење, не е лесно да избледи, и лесно може да се избрише ред молив марки. ✏Ролери гумичка е одличен подарок за вашите деца во роденден /Божиќ партија.Спецификација : Материјал : Гума и пластични Големина : 1.18x0.59x1.97inch Боја : Како на сликата е прикажан Пакетот Вклучува : 6 Компјутери x Ролери Гумичка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите