.

.

Ван Heusen Мажите Воздух Кратко Sleeve Копчето Надолу Поли Rayon Мрачно Кошула

Ван Heusen Мажите Воздух Кратко Sleeve Копчето Надолу Поли Rayon Мрачно Кошула

мислење на клиентот:

DEN 337.68
Достапност
Во достапна форма

66% Rayon, 34% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Не железо : навремено отпорни на крај не бара дополнителни пеглање.Лесно нега : машина перат така можете да го носат директно од фен.Влага-wicking : го повлекува влага оддалеченост од телото имајќи сува и кул чувство.Еден градите џеб е и функционални и стилски.Овој мек како свила ткаенини може да се носи со ништо од Chinos да Шорцеви за класичен изглед.Збогатете го вашиот гардеробер со класичен Ван Heusen кошула.Намалување од мек како свила ткаенини, овој краток ракав врвот има шарени украси и лесно се вклопуваат што го прави надвор од должност подготвени.Оваа кошула е и удобно и кул како и нејзината влага-wicking својства се повлече влагата од телото имајќи сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите