.

.

Mio Цреша Blackberry Течна Вода Подобрувач, 1.62 Течност Унца -- 12 по случај.

Mio Цреша Blackberry Течна Вода Подобрувач, 1.62 Течност Унца -- 12 по случај.

мислење на клиентот:

DEN 2251.20
Достапност
Во достапна форма

Прави 24 Порции.Не Треба Ладење.Кошер.Mio Цреша Blackberry Течна Вода Подобрувач - Течна Вода Подобрувач на Вкусот на Начин Што го Сакате |да се Даде на вашата вода вистински вкус пукна минус шеќер и калории.Секое шише доаѓа со истури-доказ капа и може да се направи до 24 8 МЛ порции.Add to seltzer вода за инстант сода пијалок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите