.

.

уредната Utensil Caddy Нерѓосувачки Челик Рѓа Доказ Кујнски Прибор Носителот Организатор Дома Кујнски Прибор за јадење Drainer Сушење Полици Мултифункционален стапчиња за

уредната Utensil Caddy Нерѓосувачки Челик Рѓа Доказ Кујнски Прибор Носителот Организатор Дома Кујнски Прибор

мислење на клиентот:

DEN 1562.16
Достапност
Во достапна форма

Домот Маса Амбиент-На домот utensil сад сигурно додава одредена новина и посебноста на вашата маса амбиент.Исто така, utensil сад, ќе ви обезбеди со најубавото tabletop презентација и пријатно искуства за вашето семејство.Дебела нерѓосувачки челик калапи, површината за цртање третман, убава и издржливи.Одлично за Чување на Сите Кујнски Прибор : spatulas, мешалки, лажици, маша, whisks, ножеви, стапчиња за јадење, прибор за јадење, masher, вилушка и повеќе.Лесно Одвод : Авто-одвод табла е дизајнирана со совршен теренот, за да се избегне вода остане во drainboard и е отстранлив за полесно чистење. 3 одделни прегради да се одделат и да ги организирате вашите кујнски прибор.Оваа utensil организаторот ќе се направи една убава декорација за кујната countertops.Чувајте ги сите на вашите садови модерно во едно место, додека прави вашата кујна чисти.Име : Нерѓосувачки Челик Utensil Holder Material : нерѓосувачки челик + ABSProduct големина : S : 7.7×3.3×5.7 (инчи), L : 10.7×3.5×8.1 (инчи)е Применливо сценарија : кујна, трпезарија, трпезарија, итн.забелешка : ве Молиме потврдете го големината и бојата пред купување.Освен за садовите за складирање рек, не постојат други предмети во производот фотографии.Рачно мерење на големина.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите