.

.

Insolife Џеб Мијалник – Електрични Преносни Патување Мијалник Sprayer Батерија Рачни Мини Лични Мијалник Тоалет Хигиена за Лична Хигиена Чистење | Постпартална Грижа | Peri

Insolife Џеб Мијалник – Електрични Преносни Патување Мијалник Sprayer Батерија Рачни Мини Лични Мијалник Тоалет

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

[Ексклузивно Дизајниран s задник перење, бремени жени чистење, секојдневно чистење на жените, хемороиди чистење,пациентот се грижат и за старите и така натаму.Q1. Притисокот на водата не е доволно силна?.А1 : Секој се чувствува различно.Преносни мијалник вода притисок поставите Силна Мека две нивоа за да се задоволат што повеќе луѓе да го бараат.За тоа колку притисок треба да се постави која ние сме поканети на многу луѓе да се доживее на производот во текот на истражувањето и развојот период, кој за да бидете сигурни дека притисокот на водата да ги споделите повеќето луѓе се задоволни.Q2. Зошто шишиња изградена-во гравитација топката и зошто водата надвор ќе биде запрен кога го користите половина?.А2 : На гравитација топката беше дизајниран за подобро да се мијат други работи, како миењето бебе задник, раце, нозе, дека не треба да се наопаку.И гравитација топката може да ги тргнеме од шише за вода лесно, ние ви препорачуваме да земе топката надвор, кога со користење на преносни мијалник наопаку, која ќе го реши проблемот на вода надвор ќе биде запрен кога го користите половина.Q3. Она што шишиња со вода може да се вклопат преносни мијалник?.A3 : За да се исполнат повеќе луѓе се потребни, insolife преносни мијалник е мини дизајниран и доаѓа со шише за вода 200 ML, преносни мијалник, исто така, може да се вклопат на големи шише за вода чија капа големина е 28mm, кои како "Evian PET шишиња со вода".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите