.

.

Beuway Женска Ролери Вештачка Кожа Прилагодливи Двоен Ред на 4 Тркала Ролери Сјајна Високо-Врвот Отворено Ролери Скејт за Тинејџерите,Возрасни

Beuway Женска Ролери Вештачка Кожа Прилагодливи Двоен Ред на 4 Тркала Ролери Сјајна Високо-Врвот Отворено Ролери

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

➤Материјал : Висок квалитет на СТП Кожа, внатре ткаенина е многу удобно и дише, која може да зрачат топлина генерирана за време на вежбање и да ги задржи нозете удобно и сува во секое време. (Материјал на нашите ролери чевли е подобро отколку слични производи . ➤ABCE-7 Bearing : ABCE-8 Лого, има силна носивоста, безбедност и стабилност!Безжичниот шевови на единствениот прави чевли повеќе убави.Во исто време, ние ги донесуваат професионални seaming технологија за да се направи чевли побезбедно и потрајни. ➤Идеален Подарок : ролери ролери во исклучително живописни бои се совршен подароци за деца, момчиња, девојки и партнери, пријателки или членови на семејството.Тоа е исто така се идеални за внатрешна игри со авијација и отворено уметничко лизгање. ➤Побезбедна и Постабилна : класичен двоен ред на ролери се побезбедна и постабилна од внатрешно ролери ролери.Постои поддршка колона на фронтот за подобра контрола и брзо кочење.Тие се многу погоден за почетници и мажите и жените кои сакаат да научат ролери лесно. ➤Брзо логистика : Со цел да го добиете вашиот сакан ролери чевли побрзо, ние ќе ги искористиме најдобро и најбрзо логистика да се испорача нарачката за вас, кој обично трае 5-7 дена.Времето за испорака е многу порано од очекуваното време на испорака утврдени од страна на нарачката.Вие не треба да се чека премногу долго за да добиете пакет.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите