.

.

Игри Стол за Масажа Канцеларија Компјутер Стол за Возрасни Полулегнал Прилагодливи Вртливата Кожа Компјутер Висок Стол Назад Биро, Стол потпирачи за глава и Масаж

Игри Стол за Масажа Канцеларија Компјутер Стол за Возрасни Полулегнал Прилагодливи Вртливата Кожа Компјутер

мислење на клиентот:

DEN 2308.80
Достапност
Во достапна форма

Hight Квалитет : Цврсти Интегрирани Метална Рамка, Меѓународните стандарди за Гас Лифт, Алуминиум Легура Игра Стол База Сите Беа Наменети за потребите На Подобра Стабилност.Високо ниво на Безбедност : Силна Метална Рамка Дизајнирана за да Помогне да се Промовира Удобно Седиште Позиција, Имајќи Удобен по Долги Часови на Игра Или Работа.Дебела Поместена Назад и Седиште Направи Овој Стол Поудобно.Мулти Функција : Седиште Прилагодлива Висина, 90-160 Степен Полулегнал и Лулка, 360 степени Зглобот, 5 Точка База Изграден со Тешки, Мазна Возен Casters, Отстранлив потпирачи за глава Перница И Масажа Lumbar Перница.Високо Квалитетен Материјал : Мазна Стп Кожа, Кожа-Friendly и Абење Отпор.Додадено Седиште Перница И Масажа Lumbar потпирачи за глава Перници Нудат Додадена Поддршка и Утеха.Тешки База и Најлон Мазна Возен Casters за Голема Стабилност и Мобилност.Широка Примена : Ова игри стол со подложка за нозе може да се користи и како канцеларија стол, компјутер стол, трки стол.Тоа е совршен избор за вас да се игра компјутерски игри, гледаат Телевизија, работат и да се релаксираат.Екстра перница перница.Оваа перница може да се заштити вашиот врат,дури и да го користите компјутерот подолго време,вашиот врат вообичаено се чувствуваат повредени.Модерниот дизајн го прави вашата соба повеќе модата.Оваа рициново е премногу стабилна отколку што мислите,па дури и се посилни од другите луѓе.можете да го користите овој стол,премногу.Можеби мислите дека бојата е едноставна,вие не мора да се грижите за тоа.имаме три видови на бои кои можете да изберете.Мека перница, исто така, е најголемата функција,моден дизајн го прави стол изгледа повеќе едноставни,.помалку е повеќе,без оглед колку долго ќе седат на тоа,никогаш не ќе се чувствувате уморни.Тоа врз основа на Ергономски,па игри на стол е вашиот најдобар избор!.Нашиот компјутер стол е, исто така, прилагодливи,можете да го користите на било прилики,како игри、состанок、земе пауза,итн.Прилагодлива рачка ви нудат удобно позиција кога ќе се седне на неа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите