.

.

Бродот 2 Брегот 5 во 1 Пиштол Смазка (2 Парчиња). Пиштол Смазка Масло, Запира ' Рѓа, Спречува Јаглерод Израстоци.

Бродот 2 Брегот 5 во 1 Пиштол Смазка (2 Парчиња). Пиштол Смазка Масло, Запира ' Рѓа, Спречува Јаглерод Израстоци.

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Подмачкува и ги остава микро тенок слој на лубрикант што поларните обврзници да метал како магнет за челик.Други пиштол масла едноставно да седат на површината на метал.S2 S е исполнет со посебна формула, која не се однесуваат како стандард пиштол масло.Запира рѓа и да се чува на вашиот оружје, ' рѓа и корозија бесплатно, дури и во тешки услови.Не се плаши од дожд или солена вода, S2 S Пиштол Смазка displaces влага и кислород за контакт.Продира длабоко и потоци во пукнатините и на зглобовите и области и други производи едноставно не може да се постигне.Тоа е една од најдобрите продорен пиштол lubes на пазарот.Отпорен на јаглерод се изгради.Јаглерод останува суспендиран во S2 S Пиштол Смазка и нема да се пече врз метал.Нема повеќе груби tools да се отстрани јаглерод израстоци.Едноставно ја брише чисти.Корисниците на извештајот забележува подобрување на функционалноста на нивните огнено оружје и се колнам тие дури и звукот подобро!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите