.

.

Троја Брз Сува UPF 50+ Младата & Бебе Водови

Троја Брз Сува UPF 50+ Младата & Бебе Водови

мислење на клиентот:

DEN 270.72
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.UPF 50+ брз сува микрофибер : лесни и трајни производи за вашата најудобна пар на пливаат водови.Достапни во машка и детска големини доенчиња преку 20. Тројно игла страна шевовите и се крева направи Kanu Surf пливање водови и костими за капење меѓу највисок квалитет ќе сопствени.Kanu Surf претставува нашиот најнов пливаат водови уште.Kanu, а сурфање и да пливаат начин на живот бренд, е добро позната за голем отпечатоци и бои заедно со висок квалитет функционална облека за целото семејство.Сите наши водови се направени со својата удобност технологија на брзи сува ткаенина со UPF 50 плус оценка.Повеќето водови функција тројно игла крои за дополнителна издржливост.Овие водови се изградени до последниот.Нашите троја багажникот е хип мрачно печати.Достапни во момчињата младата преку 20. Појавување на стилови во возрасни големини, така татковци и деца може да хит на плажа сцена како тим.Во 1997 година, Kanu Surf поставени за да се изгради и да се продава подобро одбор шорцеви за мажи, жени и деца.Основана во право во срцето на Облека Област во Њујорк, тие прво се продаваат на врата-до-врата до локалните сурфери, мајка и поп surf продавници, и неколку подарок продавници во локалните плажи.Неколку добри години, на правење на бранови, секогаш се фокусира на квалитет и вредност, Kanu успеа да слета на полици на музичките продавници, спортски продавници и насекаде костими за капење се продаваат— на национално ниво.Неодамна, Kanu Surf го промовира својот бренд продавница која сега се нуди на своите комплетна линија на пливаат водови и бански.Само кликнете на логото на врвот на производот страница да се продавница висок квалитет Kanu Surf производи за целото семејство во едно погодно место.Kanu продолжува да иновираат и да се донесе голема нови стилови постојано да продавници низ земјата : пливаат водови, boardshorts, rashguards, плива кошули.Стилови кои се функционални и шарени— за конкуренција, релаксација, ден на плажа— за сите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите