.

.

Dove Проширија Текстури Шампон, Оставете-Во Балсам за Калеми, Кадрици & Бранови & Кокосово Млеко, Алое и Јојоба Влага Проширување Мешавина, 11.5 Оз, 3 Count

Dove Проширија Текстури Шампон, Оставете-Во Балсам за Калеми, Кадрици & Бранови & Кокосово Млеко, Алое и Јојоба

мислење на клиентот:

DEN 572.64
Достапност
Во достапна форма

На Dove проширија текстури систем е дизајниран за да додадете влага косата со калеми, кадрици и бранови.Исполнет со алое, Сулфат слободни хидратантен очисти Шампон отстранува производ start-up за да се врати сјајот и влага, оставајќи го ви со чист, здрав изглед на косата.Исполнет со кокосово млеко, супер се лизга detangling навивам клима уред detangles коса, оставајќи го ви со дефинирани, здрав-чувство, спремен-за-стил на косата.Исполнет со Јојоба, оваа влага заклучување оставете-во средството за смекнување на косата помага додадете влага кадрава коса оставајќи го ви со подхрануваа, moisturized кадрици и бранови.Смислено направена за текстура или кадрава коса, оваа нега на коса систем за Жените е одличен начин да го негуваат и придавам влогови на вашата коса.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите