.

.

Кол. 5 инчен (125mm.) Дупка 1.26 (32-милиметри.) Ширина: 0.4 (10мм.) Тип: 1A1 Директно Абразивни Дијамант Мелење Тркала за Карбид (125/100 Micron = 150 Чакал)

Кол. 5 инчен (125mm.) Дупка 1.26 (32-милиметри.) Ширина: 0.4 (10мм.) Тип: 1A1 Директно Абразивни Дијамант Мелење

мислење на клиентот:

DEN 589.20
Достапност
Во достапна форма

Директно дијамант мелење тркало што се користи за обработка на конусна, цилиндрични и рамна површина, цилиндрични и конусна apertures.Обработка на цилиндрични површини делови и површина завршува во еден сет-up.Обработка на вдлабнатини и слотови на карбид марки.Острат, а по завршувањето на карбид tools.Материјал : Дијамант, Алуминиум; Бонд : Смола бонд.Дијаметар : 5 инчен (125mm.).Дупка Кол : 1.26 инчен (32-милиметри.).Ширина : 0.4 инчен (10мм.).Големина : 125/100 Micron = 150 Ронки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите