.

.

Сон Сон Удобност Класичен Еднострани Душек во Собата со Креветот Рамка Вклучени - Ортопедски, Нежни Фирма, долготрајна Удобност преку Сон Решенија САД (Full 54x75x9)

Сон Сон Удобност Класичен Еднострани Душек во Собата со Креветот Рамка Вклучени - Ортопедски, Нежни Фирма, долготрајна

мислење на клиентот:

DEN 9552.00
Достапност
Во достапна форма

Зголемена Удобност – Секоја Полна големина душек (54 W x 75 L x 9 H) карактеристики Нежна Фирма Ниво на Удобност и нуди долготраен сон поддршка.Врвен Квалитет - 357 verticoil единица, со 13 мерач единица и 6 мерач граница, 8 двојно работ чувари-подобро граница поддршка.Пакет - за Појавување на Универзална Кутија Пролет и Кревет Рамка е силен и здрав.Мора да обезбеди работна телефонски број за превозот.Никој Флип - Еден Двострано душек.Произведено во САД.Ги исполнува федерални стандарди 1632 и 1633 оган код.Секој Сон Решенија САД - Сон и Спиење Удобност Класичен Полна Големина Душек Поставен со Метален Кревет Рамка вклучена е поддржан од страна на супериорни услуги на клиентите.Големина на : Целосна 54"x75"x9".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите