.

.

NINAT Woodland Кавер-Пребивање Маскирна Нето со Најлон Мрежа Нето-3 x 6.5 Ft - 19.6 x 19.6 Ft за Кампување Воена Лов Снимање Сончање Мрежи

NINAT Woodland Кавер-Пребивање Маскирна Нето со Најлон Мрежа Нето-3 x 6.5 Ft - 19.6 x 19.6 Ft за Кампување Воена

мислење на клиентот:

DEN 261.60
Достапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет 150 D ОКСФОРД ткаенина, засилен со јаже нето зад тоа, неколку мали јаже циклуси поставени околу работ за обезбедување.Мала ТЕЖИНА : мала тежина, погодно сметководствена.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ефективна 3 D материјал да се вклопуваат во лиснато области.Пустината Кавер-Пребивање е наменета за Воена Мрежи, Кампување, Лов, Стрелаштво, се Крие, Покривање, Засенчување, Позадина на сцената, Украсување, Маскирна.ДРУГИ значења : за Да се изгради "форт" за децата, за приватноста, за Божиќ декорација. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање ВО 30 ДЕНА : Искреност управување и лојални услуга ќе ви донесе невиден шопинг искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите