.

.

Ginorgee Коло Вежба Битови-2mm Вежба Малку Мини Спирала Малку Дупка Дупчење Машина за Печатени Кола CNC Гравирање

Ginorgee Коло Вежба Битови-2mm Вежба Малку Мини Спирала Малку Дупка Дупчење Машина за Печатени Кола CNC Гравирање

мислење на клиентот:

DEN 160.56
Достапност
Во достапна форма

Висока прецизност, мазна мелничката каналите, чиста површина, без да остават било брус или нула.Спирала ритам вежба со пластични работ, намалување на сечење сила, да се спречи малку фрактура, подобрување на дупчење точност.На вежба малку е направен од челик легура, која има предности на висока цврстина, висока отпорност на абење, висока јачина, стареењето на корозија, долг живот, итн.Практична карбид вежба бита може да го замени вашиот CNC машина и било страна алатки.Голем дупчење простор, анти-свиткување раб.Погоден за пластични, стаклени влакна, мек метал.Одговара за дупчење машина, гравирање машина, ЦПУ и висока прецизност дупчење опрема.Карактеристики : Материјал : челик легура на Големината : 3.8*0.12*0.12 cm Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакување листа : 1 x PCB вежба малку.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите