.

.

NGK (4469) LFR5AIX-11 Иридиум IX Искра Приклучокот, Пакување од 1

NGK (4469) LFR5AIX-11 Иридиум IX Искра Приклучокот, Пакување од 1

мислење на клиентот:

DEN 287.28
Достапност
Во достапна форма

Одговара Тип : Возило Се Специфични.Пакет Димензии : 9.525 H x 2.209 L x 2.387 W (сантиметри).Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.045 килограми.NGK иридиум приклучоци претставуваат крајна еволуцијата на искра plug технологијата и перформансите.На иридиум центар electrode е и посилно и посилно од платина.Ова им овозможува на NGK инженери за дизајн на ултра-фини (0.6 mm)центар electrode намалување на том.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите