.

.

YFQHDD Целосен Метал Фризер Професионални Коса Clipper Електрични Cordless LCD Коса Clipper Злато и Сребро Коса Clipper (Боја : A)

YFQHDD Целосен Метал Фризер Професионални Коса Clipper Електрични Cordless LCD Коса Clipper Злато и Сребро Коса

мислење на клиентот:

DEN 5075.52
Достапност
Во достапна форма

Тип на производ : Коса clipper.Напон : 110-240 V.Големина : 18*5.2. Косата Clippers - Професионални Коса Clippers за Мажи.Мултифункционален професионални електрични clippers : професионална прецизност електрични clippers електрични clippers Professional Cordless Коса Clipper : Професионални Коса Clipper Hair clipper мажи : коса clippers Men е Брада Ножици за Сечење на Косата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите