.

.

ACEXIER Лов Воена 18 Круг Тактички Molle Кертриџ Школка Носителот Муниција Торба Торбичка Воена Половината Торба 12/20 Мерач Пиштол Куршум Торбичка

ACEXIER Лов Воена 18 Круг Тактички Molle Кертриџ Школка Носителот Муниција Торба Торбичка Воена Половината Торба

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : Molle пушка муниција торбичка : 9.4"x 2"x 3.9"(L)x(W)x(H); Може да се одржи на 18 круга 12/20 GA пушка школки.ОТВОРАЊЕ : Јамка & Кука затворање, лесно да се отвораат и затвораат,Лепенка дизајн брзо може да се извади и да се користи резерви.ЦЕЛ : Многу погодна за CS тактики или бојното поле се користи за чување на куршуми и други тактички резерви.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : се Направени од Издржлив Најлон, Засилен Крои, Цврсти гради, тоа може да се користи за многу години.MOLLE СИСТЕМ КОМПАТИБИЛЕН : ја придава лесно и безбедно да се MOLLE опремени запчаници, како ранец, вест, градите екипаж, итн.ACEXIER 18 Круг Тактички Molle Кертриџ Школка Носителот Муниција Торба Торбичка Воена Половината Торба 12/20 Мерач Пушка Куршум Торбичка Карактеристики : 1.Направени од 600 D водоотпорен трајни Најлон материјал 2.Molle назад дизајн,може да биде прикачена на вашиот појас и други molle webbing опрема 3.Може да се одржи на 18 круга 12/20 GA пушка школки 4.Јамка & Кука затворање, лесно да се отвори и затвори Спецификации : Материјал : 600 D Најлон Големина : 24cm x 10cm(9.44*3.93 во) Пакетот вклучува : 1*Торбичка 1*Еден Тактички Велкро Лепенка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите