.

.

Душек Решението Целосно се Собрани, 4-Инчен Сплит Низок Профил Дрво Традиционална Кутија Пролет/Фондацијата за Душек, Кралицата, Бели/Сиви

Душек Решението Целосно се Собрани, 4-Инчен Сплит Низок Профил Дрво Традиционална Кутија Пролет/Фондацијата

мислење на клиентот:

DEN 2160.00
Достапност
Во достапна форма

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Кутија пролетта доаѓа поделени во две лесно да се помине низ тесен ходници & врати.СИЛЕН И ЗДРАВ : направен од силна традиционалните дрво структура, направени на светлината уште густа граѓа која го спречува кутија да се олабават и попуштат и го задржува душек во совршена форма.РАБОТИ СО СИТЕ ДУШЕЦИ : ова поле пролет е добро за сите душеци.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : Испраќаат целосно да се составуваат и да се подготвени да го користите, отворете ја кутијата и душек е подготвен за употреба.БРЗА ИСПОРАКА : Многу Компактни кои произлегуваат брзо и лесно пратката.Ние сме горди производителот на најдобрите квалитет кутија Извори, со највисоки стандарди во издржливост, квалитет, удобност, и убавина.Сите наши производи се направени во САД за да се осигура дека ќе го добиете само најдобро!Овој објект е дел од нашата Холивуд собирање, тоа ги има следниве карактеристики : ова поле пролет е уникатно дизајниран да ви даде вид на непречено спиење природата се наменети.Дрво фондацијата, Континентална кутија ги исполнува федерални стандарди 1632 и 1633 оган код.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите